Кресло Richman Крафт Пластик Пиастра Черный (R00000043930)
Виробник: Richman Код товару: 17179
0
Все про товар
Характеристики
Відгуки 0
В наявності
Купити цей товар в 1 клік:
Відстань між підлокітниками:470 мм
Вага виробу:12,2 кг
Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні:605 мм
Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні:735 мм
Висота виробу в верхньому положенні:1060 мм
Доставка
Кур'єром по місту (Київ)
Кур'єром по місту (Київ)
799
Новою поштою по Україні
Новою поштою по Україні
за тарифами перевізника
Оплата
ApplePay ApplePay
оплата за рахунком оплата за рахунком
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Характеристики
Основні характеристики
Відстань між підлокітниками
470 мм
Вага виробу
12,2 кг
Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні
605 мм
Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні
735 мм
Висота виробу в верхньому положенні
1060 мм
Висота виробу в нижньому положенні
930 мм
Висота підлокітників
260 мм
Висота сидіння в верхньому положенні
555 мм
Висота сидіння в нижньому положенні
425 мм
Висота спинки
540 мм
Габарити пакування
590 x 270 x 560 мм
Глибина виробу
615 мм
Глибина сидіння
420 мм
Довжина підлокітників
385 мм
Код УКТЗЕД"/>
Колір оббивки
Чорний
Колеса
Прогумовані
Комплектація виробу
Крафт Пластик
Матеріал оббивки
Шкірозамінник + Сітка
Механізм
Піастра
Об'єм пакування
Підлокітники
Пластикові, посилені
Хрестовина
Пластикова
Ширина виробу
595 мм
Ширина сидіння
470 мм