Кресло Richman Элит Про Ю Хром П2 M-1 (Tilt) Прайм Эспрессо (R00000051450)
Виробник: Richman Код товару: 17486
0
Все про товар
Характеристики
Відгуки 0
В наявності
Купити цей товар в 1 клік:
Відстань між підлокітниками:460 мм
Вага виробу:17 кг
Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні:700 мм
Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні:780 мм
Висота виробу в верхньому положенні:1200 мм
Доставка
Кур'єром по місту (Київ)
Кур'єром по місту (Київ)
799
Новою поштою по Україні
Новою поштою по Україні
за тарифами перевізника
Оплата
ApplePay ApplePay
оплата за рахунком оплата за рахунком
готівкою готівкою
Служба підтримки
Служба підтримки клієнтів
24/7 без вихідних
Характеристики
Основні характеристики
Відстань між підлокітниками
460 мм
Вага виробу
17 кг
Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні
700 мм
Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні
780 мм
Висота виробу в верхньому положенні
1200 мм
Висота виробу в нижньому положенні
1120 мм
Висота підголівника
270 мм
Висота підлокітників
300 мм
Висота сидіння в верхньому положенні
600 мм
Висота сидіння в нижньому положенні
520 мм
Висота спинки
700 мм
Габарити упаковки
590 x 360 x 790 мм
Глибина виробу
800 мм
Глибина сидіння
520 мм
Довжина підлокітників
450 мм
Колір оббивки
Прайм Еспресо
Комплектація виробу
Еліт Про Ю Хром П2
Кут нахилу спинки
Звичайний, до 115 градусів
Матеріал оббивки
Екошкіра Прайм
Механізм гойдання
Посилення M-1 (Tilt)
Модель
Еліт Про Ю
Об'єм упаковки
Підлокітники
Пластикові, посилені із м'якими накладками
Ролики
Прогумовані
Фіксація нахилу спинки
У вертикальному положенні
Хрестовина
Хромована, посилена металева
Ширина виробу
620 мм
Ширина підголівника
320 мм
Ширина сидіння
510 мм